Biyografiler

Cemre Gümeli kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Cemre Gümeli kimdir, biyografi kategorimizde 24 Eylül 1993 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Cemre Gümeli biyografisini paylaşalım istedik. Cemre Gümeli kimdir?, Cemre Gümeli nereli?, Cemre Gümeli kaç yaşında, tüm detaylar Cemre Gümeli biyografi makalemizde..

Başlıklar

Cemre Gümeli kimdir? – Biyografisi

Cemre Gümeli (Bay Yanlış Dizisi Deniz)

Bay Yanlış dizisi Deniz Koparan Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Gelin birlikte tanıyalım…

Cemre Gümeli Kaç Yılında Doğmuştur?

Cemre Gümeli 24 Eylül 1993 doğumludur.

Cemre Gümeli Nerede Doğmuştur?

Cemre Gümeli, İstanbul doğumludur.

Cemre Gümeli Kaç Yaşındadır?

Cemre Gümeli 27 yaşındadır.

Cemre Gümeli’nin Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Cemre Gümeli, 1.72 cm boyunda 54 kilodadır.

Cemre Gümeli’nin Göz Rengi Nedir?

Cemre Gümeli’nin göz rengi kahverengidir. 

Cemre Gümeli’nin Burcu Nedir?

Cemre Gümeli, 24 Eylül doğumlu olduğundan dolayı Teraz, burcudur.

Cemre Gümeli Nereden Mezun Olmuştur?

Cemre Gümeli, İlkokul ve lise eğitimini Şişli Terakki Vakfı Okulları’nda bitirdiktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi ile Medya ve İletişim Sistemleri bölümlerini birlikte okuyarak çift ana dal yapmıştır. Cemre Gümeli, Müzikal Tiyatro ve Clown eğitimleri de aldı. 2014 senesinde New York’a gitti ve bir süre orada kalarak Meisner Tekniği üzerine eğitim almıştır. Royal Academy of Dance sertifikalı bale eğitimi olan Cemre Gümeli bunun yanı sıra Almanca ve İngilizce konuşmaktadır.

Cemre Gümeli Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Cemre Gümeli, yurtdışı eğitimlerini bitirdiktan sonra Türkiye’ye dönerek oyunculuk kariyerine başlamıştır. Sırasıyla Tatlı İntikam, Servet ve Elimi Bırakma’da rol aldı. 2017’de Kumbaracı 50 ekibine dâhil oldu ve Shakespeare’in 3. Richard oyununda Lady Anne kişiliğinde rol almıştır. Cemre Gümeli, şu aralar Fox TV’de yayımlanan Bay Yanlış dizisinde “Deniz Koparan” kişiliğine hayat vermektedir.

Cemre Gümeli’nin Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Cemre Gümeli’nin Instagram hesabı olan @cemregumeli’nin 303 bin takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise (@cemregumeli) 5 bin takipçisi bulunmaktadır.

Bay Yanlış Dizisi Deniz Koparan Nasıl Bir Karakterdir?

Deniz Koparan, Ezgi’nin çocukluk arkadaşıdır. 30’lu yaşlarının başında olan Deniz, Türkiye’nin ileri gelen hukuk şifrketinda avukat olarak çalışmaktadır. Amacı işinde yükselmektir ve bunun için çok çalışmaktadır. Başından geçen kötü evlilikten dolayı hayal kırıklığına uğramış ve kendini aşka kapamış bir karakterdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu