Biyografiler

Cemre Demircan kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Cemre Demircan kimdir, biyografi kategorimizde 01.01.2012 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Cemre Demircan biyografisini paylaşalım istedik. Cemre Demircan kimdir?, Cemre Demircan nereli?, Cemre Demircan kaç yaşında, tüm detaylar Cemre Demircan biyografi makalemizde..

Cemre Demircan kimdir? – Biyografisi

Cemre Demircan (Sihirli Annem Dizisi Ceren)

1 Ocak 2012 senesinde dünyaya gözlerini açan tatlı oyuncu bir çok reklam filminde rol almıştır. Küçük yaşına rağmen ekranlarda sürekli olarak bulunan minik oyuncu başarılı projelere imza atarak beğenileri toplamıştır. Layla Şirin Ajans Bünyesinde oyunculuk faaliyetlerini sürdürmekte bunun yanı sıra Ortaokul eğitim hayatına sürdürmektedir. 2018 senesinde ilk Pınar süt reklamında oynayan minik oyuncu, ardından Son Uyanış adlı Sinema filminde yer almıştır. 2019 senesinde 3  tane reklam filminde oynamıştır. Bunlar; Darülaceze, Türk Telekom Tivibu Kumanda, Vakıfbank emeklilik kamu spotudur. 2022 senesinde ise ST Regis adlı otelin reklam filminde ve Eti Lifalif adlı ürünün tanıtımı için ekran karşısına geçmiştir. 2022 senesinde Acun medya işbirliğiyle internette yayımlanacak olan bir zamanlar çok ses getirmiş olan Sihirli Annem dizisinde Ceren kişiliğini oynaması planlanmaktadır. Ceren kişiliği Sadık’ın kızı bunun yanı sıra Cem’in kız kardeşidir. Dizide sürekli olarak abisiyle çatışma içinde olan bir kız çocuğunu hayat verecektır. Ceren kişiliği dizide sempatik uysal ve çok tatlı bir karakter olarak göze çarpmaktadır.

Cemre Demircan Ne Zaman Doğdu?

Cemre Demircan 1 Ocak 2012 Senesinde dünyaya gelmiştir.

Cemre Demircan Boyu Kaç?

Cemre Demircan’ın boyu 142 cm civarındadır. Minik oyuncunun boyu hızla uzamaktadır.

Cemre Demircan Kaç Kilo?

Cemre Demircan 38 kg ağırlığındadır. Çocuk oyuncunun kilosu gelişim dönemine göre hızla değişkenlik gösterebilmektedir.

Cemre Demircan Kaç Yaşında?

Cemre Demircan 2022 senesi itibariyle 9 yaşında olacaktır.

Cemre Demircan Sevgilisi Kim?

Minik oyuncu sevgili edinmek için halen çok ufaktür.

Cemre Demircan Burcu Ne?

Minik oyuncu 1 Ocak doğumlu olduğu için oğlak burcudur.

Cemre Demircan Nereden Mezun?

Cemre Demircan Ortaokul eğitim hayatına sürdürmektedir.

Cemre Demircan Nerede Doğdu?

Minik oyuncu 2012 senesinde İstanbul’da dünyaya merhaba dedi.

Cemre Demircan Instagram Hesabı?

İnstagram hesabını halen yaşının çok ufak olması sebebiyle anne ve babası yönetmektedir. Cemre Demircan’ın güncel fotoğraf ve videolarına erişmek için  @demircan.cemre adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu