Başvurular

Çaykur Tirebolu Fabrikası İşçi Alımı Yapıyor 2022

Çaykur Tirebolu Fabrikası İşçi Alımı Yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Çaykur Tirebolu Fabrikası İşçi Alımı Yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Çaykur Tirebolu Fabrikası İşçi Alımı Yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Çaykur Tirebolu Fabrikası İşçi Alımı Yapıyor

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü yani bilinen kısa adıyla Çaykur, Giresun ili Tirebolu beldesinde yer almakta olan fabrikası için işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İlan kapsamı içinde 3 engelli işçi alımı yapılacaktır. İlan kapsamı içinde beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 4 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Çaykur Tirebolu Fabrikası İşçi Alımı İlanı 2018

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) aracılığıyla, Giresun ili Tirebolu beldesinde bulunan fabrikada çalıştırılmak üzere, Giresun ili ve ilçelerinde ikamet eden, geçici-mevsimlik işçi statüsünde, en az ilkokul mezunu, Beden İşçisi (Genel) mesleğinde engelli 3 kişilik işçi alımı yapılacaktır. Bu talebe yalnızca engelli statüsünde kayıtlı iş arayanlar başvurabilirler. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten bu yana 10 gün içinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile Çalışma ve İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden alakalı talebe başvuru yaparak müracaatta bulunabilirler.

Müracaat tarihleri çakışan, ÇAYKUR un birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanların, tercihleri ışığında yalnızca bir talebe müracaatları kabul edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Bu talebe yapılacak başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Lakin, iş gücü talebi ilan edildikten sonra diğer illerden ikametini Giresun ili yahut ilçelerine taşıyan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz. Bu talep neticesinde işe alınacak işçiler doğrudan noter kurasıyla belirlenecektir. Öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri içinden açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek personel ÇAYKUR aracılığıyla doğrudan kurayla belirleneceğinden 15.05.2018 Salı günü saat 13:30 da Rize Yenişehir Kapalı Spor salonunda Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar eğitim vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ÇAYKUR’a ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar asıl listeden çıkarılacaktır. Asıl listeden çıkarılan adayların yerine aynı sayıda ve sıra gözetilerek yedek listede bulunan adaylar dahil edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurularının geçersiz hale getirilmesi ve işe alım işlemlerinin iptal edilmesinde, Kurumun ve ÇAYKUR’un yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talep, Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla yayımlamış olup, (Tlf: 0 (454) 214 00 71/ 214 00 91 Faks: 0 (454) 214 00 11, e-posta: giresun@iskur.gov.tr) geniş bir şekilde bilgi alınabilir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
RİZE YENİŞEHİR KAPALI SPOR SALONU 15.05.2018 Öğleden Sonra (13:00 – 18:00)

Çalışma Adresi : A.ŞÜKRÜ OKAN CAD. KÖRLİMAN MAH. / 28500 TİREBOLU

Bu makalemizde Çaykur aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren bütün ilanlara Çaykur iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER ÇAYKUR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çaykur hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan çaykur açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu