Başvurular

Çaykur Geçici Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022

Çaykur Geçici Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022, iş başvuru bölümüzde Çaykur Geçici Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Çaykur Geçici Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Çaykur Geçici Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü yani Çaykur engelli işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çaykur engelli işçi alımı ilanı kapsamı içinde 13 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 24 Ağustos 2017 tarihine kadar müracaat edebileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Çaykur Engelli İşçi Alımı İlanı 2017

ÇAYKUR Araklı Çay Fabrikasında ve Giresun Tirebolu’nda  alıştırmak üzere ENGELLİ geçici işi alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten bu yana 10 gün içinde talebin yayına girdiği Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne bağlı Sürmene Hizmet Merkezinden yahut olduğu yere en yakın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden şahsen, bunun bunun yanında www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler.

 

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Müracaat tarihleri akışan, ÇAYKUR’un birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanların, tercihleri ışığında yalnızca bir talebe müracaatları kabul edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir.

Bu talebe yapılacak başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Lakin, iş gücü talebi ilan edildikten sonra başvuru süresi içinde diğer illerden ikametini Trabzon ili yahut ilçelerine taşıyan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Bu talep neticesinde işe alınacak işçiler doğrudan noter kurasıyla belirlenecektir. Öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri içinden açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek personel ÇAYKUR aracılığıyla doğrudan kurayla belirleneceğinden 06.09.2017 tarihinde saat 13:30’da Rize Yenişehir Kapalı Spor Salonunda Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar eğitim durumu, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ÇAYKUR’a ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar asıl listeden çıkarılacaktır. Asıl listeden çıkarılan adayların yerine aynı sayıda ve sıra gözetilerek yedek listede bulunan adaylar dahil edilecektir.

Talep, Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bağlı Sürmene Hizmet Merkezinden yayınlamış olup, (Tlf: 0 462 746 15 85 – 0 462 746 15 50- Faks: 0 462 746 15 05, e-posta: trabzon@iskur.gov.tr) geniş bir şekilde bilgi alınabilir.

 

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Rize Yenişehir Kapalı Spor Salonu 06.09.2017 Öğleden Sonra (13:00 – 18:00)

Bu makalemizde Çaykur aracılığıyla gerçekleştirilecek olan engelli işçi alımı yani özürlü işçi alımı ilanı ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayınlanmış diğer ilanlara Çaykur engelli işçi alımı ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER ÇAYKUR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çaykur hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan çaykur açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu