Biyografiler

Can Sungur kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Can Sungur kimdir, biyografi kategorimizde 30 Haziran 1986 doğumlu ve mesleği Yayıncı olan Can Sungur biyografisini paylaşalım istedik. Can Sungur kimdir?, Can Sungur nereli?, Can Sungur kaç yaşında, tüm detaylar Can Sungur biyografi makalemizde..

Başlıklar

Can Sungur kimdir? – Biyografisi

Can Sungur

30 Haziran 1986 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. İlk ve orta Okulu Ankara’da bitirdi. Sakıp Sabancı Lisesi’nde öğrenim gördü. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü kazanıp, buradan mezun olmuştur. Üniversitedeyken İnovasyon Yaklaşımları ve İnternette İş Kurmak konulu 2 tane kitap çevirmiştir. Tom Kelley‘in 10 İnovasyon Şifresi adlı kitabından etkilenerek iş yaşamına atılmıştır. Üniversite bittikten sonra Leo Burnett şirketinde 1 sene boyunca Strateji Planlayıcılığı rolünde çalışmıştır. Şirkette çalışırken bir ekiple 4 sene boyunca Wizards of Istanbul (rol yapma oyunları buluşması) etkinliğini düzenlemiştir. Leo Burnett şirketinden ayrıldıktan sonra Promoqube şirketinde Dijital Strateji ve Müşteri İlişkileri Direktörlüğü yapmıştır. 2012 Mart ayında kendisinin de ortağı olduğu bir şirkette Dijital Pazarlama ve Strateji Danışmanlığı yapmaya başlamıştır ve hala da bu şirkette iş yaşamına sürdürmektedir. İş yaşamının yanında Geekyapar! internet sitesini açmıştır. 2013’de YouTube kanalını kurmuştur. Can Sungur Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu Kaçtır? Gibi soruların yanıtları ve daha fazlasını makalemizde bulacaksınızdır.

Mesleği Nedir?

Can Sungur Twitch platformunda yayın yapan bir gamerdır.

Ne Zaman Doğdu?

30 Haziran 1986 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı.

Boyu Kaçtır?

Sungur 177cm boy uzunluğuna sahiptir.

Kaç Kilo?

Can Sungur 74 kg ağırlığı civarındadır.

Yaşı Kaçtır?

1986 yılı doğumlu Sungur 2022 itibari ile 34 yaşındadır.

Hangi Burç?

30 Haziran günü doğan Can Sungur Yengeç burcu erkeğidir.

Göz Rengi Ne?

Sungur kahverengi gözlere sahiptir.

Saç Rengi Ne?

Sungur siyah saçlara sahiptir.

Nereden Mezun? 

İlk ve orta Okulu Ankara’da bitirdi. Sakıp Sabancı Lisesi’nde öğrenim gördü. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü kazanıp, buradan mezun olmuştur.

Nerede Doğdu?

30 Haziran 1986 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı.

Eşi Kim?

Ceren Sungur ile evlidir.

Esasen Nereli?

Esasen nereli olduğu bilinmemekte. 

Sosyal Medya Hesapları?

Sungur’un aktif kullandığı 93,3 bin takipçili İnstagram adresi @csnaber’dir. Ayrıca yine aynı isimli Twitter adresinde 84,9 takipçisi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu