Başvurular

Çamoluk Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Çamoluk Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Çamoluk Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Çamoluk Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Çamoluk Belediyesi işçi alımı yapıyor

Giresun ilimizde bulunan Çamoluk Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çamoluk Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde peyzaj bahçıvanı alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamı içinde 2 bahçıvan alımı yapılacaktır. Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 8 Şubat 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Çamoluk Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 5 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren aracılığıyla bunun bunun yanında davet yapılmayacaktır. İş gücü isteklerine şartları uyan ve müracaatları kabul görenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep rakamının 4 katı oranında tespit edilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde açıklamalacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz.

*** ÇAMOLUK BELEDİYE BAŞKANLIĞI bünyesinde daimi işçi pozisyonunda çalıştırılmak üzere Bahçıvan – Peyzaj Bahçıvanı mesleğinde , en az İlköğretim mezunu en fazla lisans mezunu, daimi İşçi statüsünde 2 işçi alınacaktır. 12/02/2019 tarihinde saat 11:00’da Çamoluk Belediyesi Başkanlık Makamında noter Kura çekimi yapılacaktır. *

– İSTENEN BELGELER 1-) MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI PEYZAJ PROJESİ UYGULAMA PROGRAMI TARIM TEKNOLOJİLERİ ALANINDA SERTİFİKA. İSTENEN BELGELER OLMAMASI DURUMUNDA BAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR. İSTENEN BELGELERİN KURA TARİHİNDEN ÖNCE ÇAMOLUK BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA ŞAHSEN TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Bahçıvan (Peyzaj Bahçıvanı)

Çalışma Adresi : FATİH CAD. KURTULUŞ MAH. / 28710 ÇAMOLUK GİRESUN / TÜRKİYE

Bu makalemizde Çamoluk Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu