Biyografiler

Çağatay Ulusoy kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Çağatay Ulusoy kimdir, biyografi kategorimizde 23 Eylül 1990 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Çağatay Ulusoy biyografisini paylaşalım istedik. Çağatay Ulusoy kimdir?, Çağatay Ulusoy nereli?, Çağatay Ulusoy kaç yaşında, tüm detaylar Çağatay Ulusoy biyografi makalemizde..

Başlıklar

Çağatay Ulusoy kimdir? – Biyografisi

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy İstanbul’da, 13 Eylül 1990 senesinde dünyaya gelmiş Türk kökenli oyuncudur. Oyunculuğunun bunun yanında mankenlik mesleğini de icra etmektedir.Türkiye’de her sene tertip edilen Best Model of Turkey müsabakasında, 2010 senesinde birinciliği kapmıştır. Ardından aynı bölümde bir modellik müsabakasında Türkiye’yi temsil ederek yarışmıştır.Üniversite yaşamını sürdürmeye devam ederken, Ayla Algan adlı sanatçıdan oyunculuk dersleri almaya başlamıştır.Oyunculuk adına tam anlamıyla gelişim sağlamak isteyen sanatçı,sanat okulunda oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu sanat okulu Altan Gördüm ve Vahide Perçin’in sahibi olduğu okuldur.Oyunculuğa attığa ilk adımdan şuana dek Çağatay Ulusoy kimdir, nerelidir,kaç yaşındadır,yer aldığı diziler hangileridir gibi bir çok sorunun yanıtlarını birlikte arayalım…

Çağatay Ulusoy’un Mesleği Nedir?

Modellik müsabakasında edindiği birincilikle iyiden iyiye tanınmaya başlayan Çağatay Ulusoy,Türk model ve dizi-sinema oyuncusudur.

Çağatay Ulusoy’un Boyu Ne Kadardır?

Yakışıklılığıyla ün salmış oyuncunun boyu ile ilgili 188cm bilgisine ulaşılmıştır.

Çağatay Ulusoy Kaç Kilo Ağırlığındadır?

Yeni başlayacağı proje için epeyce bir kilo almak durumunda kalan Ulusoy, şu anda tam anlamıyla 110 kilogram ağırlığına ulaşmıştır.

Çağatay Ulusoy Kaç Yaşındadır?

Ünlü sanatçının 30 yaşında olduğunu bilmekteyiz.

Çağatay Ulusoy’un Burcu Nedir?

Çağatay Ulusoy ayrıntılarını tam anlamıyla taşıdığı Terazi Burcu erkeğidir.

Çağatay Ulusoy’un Sevgilisi Kimdir?

Kendisinden 3 yaş büyük olan sevgilisi, Duygu Sarışın’dır.

Çağatay Ulusoy’un  Göz Rengi Nedir?

Yakışıklı oyuncuya  ayrı bir hava katan ela renk gözlere sahiptir.

Çağatay Ulusoy’un Eğitim Hayatı Nasıldır?

Ünlü oyuncunun İstanbul Üniversitesi’nde Sulama Sistemleri Bölümü’nü bitirdiği bilinmekte.

Çağatay Ulusoy Ailesi Kimdir?

Çağatay Ulusoy Bulgar göçmeni bir baba ve Boşnak kökenli bir annenin oğludur. Ayrıca Atalay Ulusoy adında bir de erkek kardeşi yer alıyor.Babasının ismi Aylin Ulusoy, annesinin ismi ise Refiye Ulusoy’dur.

Çağatay Ulusoy’un Oynadığı Filmler Hangileridir?

2010 senesinde ilk kez Recep İvedik 3 filminde dansçı olarak rol almıştır. 2011 senesinde Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci ile Anadolu Kartalları filminde oynamıştır. Som olarak kendisinin başrolünde oynadığı 2015 yapımı Delibal isimli filmde rol almıştır.

Çağatay Ulusoy’un Dizileri Hangileridir?

İlk olarak Hazal Kaya ile başrollerini paylaştığı ‘Adını Feriha Koydum’  adlı dizide oynayan sanatçı,ardından Medcezir ve Muhafız adlı dizilerde de yer almıştır.

Çağatay Ulusoy’un Kullandığı Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Diğer birden fazla sanatçı gibi instagram hesabı ve twitter hesabı kullanmaktadır.  İnstagramda @cagatayulusoy hesabıyla kendisini takip etmek olabilecekdür. Şu anda aktif 4.8 milyon takipçisi yer alıyor.Twitter hesabı ise @cagatayulusoyy olarak yer almakta.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu