Biyografiler

Burak Şahin kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Burak Şahin kimdir, biyografi kategorimizde 24 Haziran 1996 doğumlu ve mesleği Youtuber olan Burak Şahin biyografisini paylaşalım istedik. Burak Şahin kimdir?, Burak Şahin nereli?, Burak Şahin kaç yaşında, tüm detaylar Burak Şahin biyografi makalemizde..

Başlıklar

Burak Şahin kimdir? – Biyografisi

Burak Şahin

24 Haziran 1996 senesinde Bilecik’te dünyaya gözlerini açmıştır. Babası asker olduğundan dolayı ilk, orta ve lise eğitimlerini farklı okullarda okumak zorunda kaldı. Daha sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nü kazanan Şahin burada 1 sene okuduktan sonra ailesinin yanına dönmüş ve okulu bırakmıştır. 1 yıl daha sınava hazırlanan Şahin İstanbul Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü’nü kazanıp buradan mezun olmuştur. İlk olarak 2012 senesinde Burak Oyunda isimli You Tube kanalını kurmuştur. 2022 itibari ile her ay hemen hemen 30 milyon civarı bir izlenme almaktadır. Burak Şahin Kimdir? Nerelidir? Burcu Nedir? Yaşı, Boyu, Kilosu Kaçtır? Gibi soru ve yanıtları makalemizde bulacaksınızdır.

Burak Şahin’in Mesleği Nedir?

Burak Şahin Türk Youtuberdır.

Burak Şahin Ne Zaman Doğdu?

24 Haziran 1996 senesinde Bilecik’te dünyaya gözlerini açmıştır.

Burak Şahin’in Boyu Kaçtır?

Burak Şahin 183 cm boy uzunluğuna sahiptir.

Burak Şahin’in Kilosu Kaçtır?

Burak Şahin 80 kg ağırlığı civarındadır.

Burak Şahin’in Yaşı Kaçtır?

1996 senesinde doğan ünlü Youtuber 2022 itibari ile 24 yaşındadır.

Burak Şahin Hangi Burç?

24 Haziran günü doğan Burak Şahin Yengeç burcu erkeğidir.

Burak Şahin’in Göz Rengi Nedir?

Burak Şahin’in göz rengi kahverengidir.

Burak Şahin’in Saç Rengi Nedir?

Burak Şahin’in saç rengi siyahtır.

Burak Şahin Nereden Mezun?

Babası asker olduğundan dolayı ilk, orta ve lise eğitimlerini farklı okullarda okumak zorunda kaldı. Daha sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nü kazanan Şahin burada 1 sene okuduktan sonra ailesinin yanına dönmüş ve okulu bırakmıştır. 1 yıl daha sınava hazırlanan Şahin İstanbul Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü’nü kazanıp buradan mezun olmuştur.

Burak Şahin Nerede Doğdu?

24 Haziran 1996 senesinde Bilecik’te dünyaya gözlerini açmıştır.

Burak Şahin’in Sosyal Medya Hesapları Neler?

Burak Şahin’in aktif kullandığı 423.5 bin takipçili İnstagram adresi @tburaksahin’dir. Ayrıca 80,2 bin takipçili bir de You Tube kanalı mevcuttur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu