Biyografiler

Burak Dayı kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Burak Dayı kimdir, biyografi kategorimizde 1988 doğumlu ve mesleği Yönetmen olan Burak Dayı biyografisini paylaşalım istedik. Burak Dayı kimdir?, Burak Dayı nereli?, Burak Dayı kaç yaşında, tüm detaylar Burak Dayı biyografi makalemizde..

Başlıklar

Burak Dayı kimdir? – Biyografisi

Burak Dayı

1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Burak Dayı üniversite mezunudur. Türk sanat yönetmenliği ve bunun yanı sıra sanat danışmanlığı üzerine Artlnside Offıce Design şirketinde yoğun bir çalışma temposuyla işine sürdürmektedir. Dayı’yı tanımamız Merve Boluğur’la olan ilişkisinden dolayıdır. Herkesin merak ettiği bu gizemli insan bir anda gündem oldu. Boluğur hayranı olan Dayı, 2 sene boyunca sosyal platformdan, Boluğur’un fotoğraflarınin altına beğeni yorumlara yazmıştır. Daha sonra hayaline kavuşan Dayı bu yaz ünlü oyuncuyla tatil yaparken, sosyal platform hesabından gerçek aşk diye paylaşılan bir fotoğrafta Merve Boluğur’un yanında olduğu gözlemlendi ve bir anda gündem oldu. Dayı’nın ilk etapta 200 kişilik sosyal platform hesabı kısa zaman zarfında binlerce takipçiyle doldu. Gelin gizemli olan Burak Dayı Kimdir? Boyu, yaşı, kilosu Kaçtır? Gibi sorulara yanıt verdiğimiz yazımıza geçelim.

Burak Dayı Mesleği Nedir?

Burak Dayı üniversiteden sonra Artlnside Office Design şirketinde sanat danışmanlığı ve sanat yönetmenliği üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Burak Dayı Ne Zaman Doğdu?

Doğum günü bilgisine ulaşamadığımız dayı 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya merhaba demiştir.

Burak Dayı Boyu Kaçtır?

164 cm boyunda olan Boluğur’dan 3 cm uzun olan Dayı 177 cm boyundadır.

Burak Dayı Kaç Kilo?

Fotoğraflarda fit görüntüsüyle dikkat çeken Dayı’nın 70 kg civarında olduğu bilinmekte.

Burak Dayı Yaşı Kaç?

Boluğur’un sevilisi Dayı’nın 1988 senesinde dünyaya geldiğunu bilinmekte buda 2022 itibariyle 32 yaşında olduğunu gösterir.

Burak Dayı Göz Rengi Nedir?

Dayı’nın kahverengi göz rengine sahip olduğunu bilinmekte.

Burak Dayı Saç Rengi Nedir?

Boluğur’un sevgilisi Dayı siyah saç rengine sahiptir.

Merve Boluğur Kimdir?

Yeni sevgilisiyle bu yaz en fazla konuşulan isimlerden olan Merve Boluğur 16 Eylül 1987 İstanbul’da dünyaya merhaba demiştir. 2015 senesinde Murat Dalkılıç’la dünya evine girmiştir bu evlilik 2017 senesinde sona ermiştir. Bugünlerde ise Burak Dayı ile aşk yaşamaktadır. Türk model, dizi ve sinema oyuncusudur.

Burak Dayı Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

24,4 bin takipçili genelde sanatsal resimler ve çizimler paylaşan son haftalarda Boluğur’la da resimler yükleyen Dayı’nın İnstagram kullanıcı adı @karubiyad’tır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu