Başvurular

Belediyelerden (18 İl-23 İlçe) Seçimler Öncesi Çok Sayıda Memur ve Kamu İşçisi Alım İlanı

Belediyelerden (18 İl-23 İlçe) Seçimler Öncesi Çok Sayıda Memur ve Kamu İşçisi Alım İlanı, iş başvuruları bölümünde Belediyelerden (18 İl-23 İlçe) Seçimler Öncesi Çok Sayıda Memur ve Kamu İşçisi Alım İlanı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Belediyelerden (18 İl-23 İlçe) Seçimler Öncesi Çok Sayıda Memur ve Kamu İşçisi Alım İlanı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Belediyelerden (18 İl-23 İlçe) Seçimler Öncesi Çok Sayıda Memur ve Kamu İşçisi Alım İlanı

Şubat ayının sonuna girilmesi ve yeni haftanın başlamasıyla çok sayıda belediye başkanlığı personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan bu ilanlar içinde çok sayıda pozisyon için alım ilanları yer alıyor. İşte o ilanlar ve detaylar,

YENİ HAFTANIN İLANLARI

Belediye başkanlıkları aracılığıyla İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında hem memur, hem yönetici, hemde işçi kadroları için alım ilanları yer alıyor. Bu ilanlarda memur pozisyonları için en düşük lise mezunu adayların başvuruları kabul edilirlen işçi kadroları için ise mesleki yeterlilikleri sağlamak koşuluyla okur yazar düzeysinde alımlar oluyor. 

İdari, yönetici pozisyonlarında ise öğrenim şartının yanında ek koşullarda talep ediliyor. Bu kadrolar için ise en düşük öğrenim şartı en az lisans mezunu olmak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu personel alım ilanlarında bulunan açık kadrolar içinde onlarca meslek grubundan iş ilanı yer alıyor.

Memur alımları için ofis memuru, evrak memuru, arşiv memuru, büro memuru kadroları yer alırken işçi kadroları için ise temizlik işçisi, büro işçisi, beden işçisi gibi kadrolar yer alıyor. Bu kadroların dışında sağlık personeli, eğitmen, öğretmen, mühendis, tekniker, teknisyen ve çok daha farklı meslek grupları yer alıyor. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Yeni haftanın başlamasıyla yayımlanan personel alım ilanları ile çok sayıda belediye başkanlığı yeni ilanlar yayımladı. Bu ilanları yayımlayan belediye başkanlarının bulundukları şehirler şu biçimde;

Kastomonu, Kırıkkale, Çanakkale, Eskişehir, Bartın, Bingöl, Mersin, İzmir, Aydın, Burdur, Bursa, İstanbul, Ankara, Yalova, Çanakkale, Trabzon, Edirne ve Diyarbakır

BAŞVURU KOŞULLARI 

Belediye Başkanlıkları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce ilan metinlerinde bulunan başvuru koşullarını sağlamak zorundalar. Bu başvuru koşullarını siz değerli okurlarımıza aşağıda aktarıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak.

İLANLARA BAŞVURU DETAYLARI

Belediyeler personel alım ilanlarını İŞKUR üzerinden yayımlanıyor. İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda bulunan bağlantılar üzerinden başvurularını yapacaklar. Bu bağlamda adaylar başvurularını şahsen yapacaklar. 

Belediye ilanlarına başvuru için adaylar ilk kez ilan metinlerinde bulunan evrakları hazırlayıp ardından belediyelere giderek bizzat başvuru yapacaklar. 

Belediye işçisi ve memuru alım ilanlarına dair diğer detaylar için TIKLAYINIZ

Belediye Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu