Başvurular

Basın İlan Kurumu (BİK) iş ilanları ve iş başvurusu 2022

Basın İlan Kurumu (BİK) iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde Basın İlan Kurumu (BİK) iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Basın İlan Kurumu (BİK) iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Basın İlan Kurumu (BİK) iş ilanları ve iş başvurusu

Basın İlan Kurumu (BİK), 2 Ocak 1961 tarihli ve 195 sayılı Kanun ile kurulan, resmi ilanların ulusal-yerel basında paylaştırılmasında aracı olan özerk bir kurumdur. Basın İlan Kurumu’nun çok sayıda ilimizde şubeleri bulunmaktadır. Basın İlan Kurumu bu şubelerinin sayısını arttırmak ve ülkemizin her ilinde şube açmayı hedeflemektedir. Basın İlan Kurumu bunun bunun yanında faaliyetlerinin devamı adına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Basın İlan Kurumu aracılığıyla yayına giren en son iş ilanları, iş başvurusu, iş başvuru formu, iş talep formu haberimiz devamında bulunmaktadır.

  • Basın İlan Kurumu (BİK) Güncel İş İlanları 2022
  • Basın İlan Kurumu (BİK) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Basın İlan Kurumu (BİK) Güncel İş İlanları 2022

Kurulmasındaki amaç besleme basının oluşmasını engellemek ve yerel basının güçlenmesine olanak tanımaktır. Bunun dışında, ortağı olduğu mevkutelere kredi açmak, basın derneklerine yardımda bulunmak, basın mesleğinde fikren ve bedenen çalışanlara borç vermek, yine bu bireylerden yardıma muhtaç olanlarıyla, ölenlerin yardıma muhtaç ailelerine para yardımı yapmak ve her türlü sosyal girişimde bulunmak da görevleri içindedır. Genel müdürlüğü İstanbul’da olan BİK’in Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Konya, Gaziantep, Kayseri, Antalya, Trabzon, Manisa, Malatya, Sakarya, Samsun, Afyon, Batman, Balıkesir, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Hatay, Mersin, Van, Zonguldak, Ordu, Eskişehir ve Kocaeli’de şubeleri bulunmaktadır. Basın ilan kurumu nihai hedef olarak tüm yurt geneline yayılarak her ilde bir şube açmaya çalışmaktadır. Basın İlan Kurumu bu bağlamda da her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aşağıda Basın İlan Kurumu aracılığıyla yayına giren en yeni iş ilanları bulunmaktadır. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi de yine haberimiz devamında anlattık.

  • Basın İlan Kurumu İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Basın İlan Kurumu 15 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Basın İlan Kurumu 12 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Basın İlan Kurumu 13 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Basın İlan Kurumu (BİK) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Basın İlan Kurumu aracılığıyla yayına giren tüm iş ilanları güncel olarak www.devlette.com adresimiz üzerinde ve kurumun resmi adresi olan http://www.bik.gov.tr/ üzerinde bulunmaktadır. İş ilanları yayına girdiği an başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi geniş bir şekilde ilan detaylarını siz kıymetli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapabilmek için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli gelmektedir. İlanlar yayına girdiğinda gerekli açıklamalar sosyal ağlar üzerinden paylaşılacaktır. Basın İlan Kurumu ilanlarına iş başvurusu genel itibariyle İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. Basın İlan Kurumu iş ilanları ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BASIN İLAN KURUMU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, basın ilan kurumu hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan basın ilan kurumu açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu