Başvurular

Bartın Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Bartın Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı, iş başvurusu bölümünde Bartın Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı ile alakalı detaylara yer verdik.. Bartın Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Bartın Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı


Share on FacebookShare on Facebook
Tweet about this on TwitterTweet about this on Twitter
Share on LinkedInShare on LinkedIn

bartin-universitesibartin-universitesi

Bartın Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin alakalı hükümlerine göre aşağıda gösterilen anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

Profesör kadrosuna başvuracak adaylar; başvuru formu ekinde özgeçmiş, noterden yahut resmi kurumlarca onaylanmış Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi, 6 adet Fotoğraf, Adli Sicil Kaydı, Özgeçmiş ve Yayın Listesi (YÖK Formatında) ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) adet dosyayı ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na şahsen yahut posta yolu ile başvuracaklardır.

GENEL AÇIKLAMALAR:

*Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde gösterilen şartları taşıması gerekmektedir.

*Adaylar ilana başvurularını ilanın yayına girdiği günden bu yana 15 (onbeş) gün içinde gösterilen birimlere yapacak ve evraklarını teslim edeceklerdir.

*Postadaki gecikmeler kabul edilmeyeceği gibi istediğimiz belgelerin bir tanesi eksik olması halinde de müracaatlar kabul edilmeyecektir.

*Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

*Başvuracak adayların öğrenim belgelerinin ve askerlik durum belgesinin aslı yahut onaylı bir nüshasını teslim etmeleri gerekmektedir.

“*Adayların, bütün yayın dosyalarında yüksek lisans tezi, doktora tezi, özgeçmiş ve yayın listesi ile eğitim durumlarına ilişkin belgeler bulunacaktır.

Ayrıca, bilimsel yayınlarını ve özgeçmişlerini içeren bir CD yahut DVD’yi başvuracakları birime teslim edecekleri dosya sayısı kadar sunmaları gerekmektedir.”

*Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (önceden çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyerek ibraz edeceklerdir. Üniversitemizde görevli personelin yapacağı başvurularda hizmet belgesi, adli sicil belgesi ve askerlik durum belgesi istenilmemektedir.

İlanen açıklamalur.

BİRİM/BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET İLANDA ARANAN ŞARTLAR
EĞİTİM FAKÜLTESİ
Eğitim Bilimleri Eğitim Programları ve Öğretimi Profesör 1 1 Eğitim Programları ve Öğretimi alanında doçentliğini almış olmak.

Share on FacebookShare on Facebook
Tweet about this on TwitterTweet about this on Twitter
Share on LinkedInShare on LinkedIn

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu