Biyografiler

Barbaros Dikmen kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Barbaros Dikmen kimdir, biyografi kategorimizde 9 Nisan 1990 doğumlu ve mesleği Fenomen olan Barbaros Dikmen biyografisini paylaşalım istedik. Barbaros Dikmen kimdir?, Barbaros Dikmen nereli?, Barbaros Dikmen kaç yaşında, tüm detaylar Barbaros Dikmen biyografi makalemizde..

Başlıklar

Barbaros Dikmen kimdir? – Biyografisi

Barbaros Dikmen

Barbaros Dikmen son senelerın en fazla ses getiren internet fenomenlerinden biridir. Komedi alanında onlarca içerik üretmesi ve paylaşmasıyla tanınıyor. Sosyal platformlarda ki başarısı sebebiyle dikkatleri üzerinde toplayan Barbaros Dikmen şimdiye kadar dört farklı dizi ve film projesinde oynamayı başarmıştır. Hatta başrolünde oynadığı iki filmi birden mevcuttur. Bu filmlerin biri Bayram Abi isimli sinema projesi iken diğeri ise Sihirbazlık Okulunda Bir Türk adlı komedi filmleridir. Kendine ait bir instagram hesabı bulunması dolayısı ile buradan komedi tarzında içerikler paylaşmıştır. Lakin asıl başarısı youtube kanalındaki videolarından kaynaklanmaktadır. Herkesin daha yakında zamandan tanımak istediği bu genç komedyen kimdir,kaç yaşındadır,burcu,boyu, kilosu nedir gibi tüm sorularınıza bu yazımızla birlikte yanıtlar bulabileceksiniz. Keyifli okumalar…

Barbaros Dikmen Mesleği Nedir?

Barbaros Dikmen’in mesleği son dönemin popüler işlerinden olan youtuberlıktır. Burada ki başarısından ve halkın olumlu tepkilerinden sonra oyunculuğa adım atmıştır. 

Barbaros Dikmen Ne Zaman Doğdu?

Genç fenomenin 9 Nisan 1990 senesinde dünyaya gözlerini açtıği bilinmekte.

Barbaros Dikmen Boyu Kaç?

Barbaros Dikmen 178 cm boy uzunluğuna sahip bir isimdir.

Barbaros Dikmen Kaç Kilo?

Barbaros Dikmen 72 kilogram ağırlığındadır.

Barbaros Dikmen Hangi Burç?

Ünlü Youtuber Barbaros Dikmen Koç burcu erkeği olarak bilinmekte.

Barbaros Dikmen İlişkisi Var Mı?

 Barbaros Dikmen’in özel yaşamı ve birliktelikleriyle alakalı herhangi bir veri elde edilemedi.

Barbaros Dikmen Göz Rengi Nedir?

Oyuncunun doğal göz rengi kahverengidir.

Barbaros Dikmen Saç Rengi Nedir?

Doğal saç rengi kahverengidir.

Barbaros Dikmen Eğitim Hayatı Nasıl Geçmiştir?

Henüz hiçbir platformda bu konuya ilişkin bir bilgi yer almıyor. İlerleyen günlerde kendisiyle yapılması olabilecek bir röportajla ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

Barbaros Dikmen Nerede Doğdu?

Oyuncu Barbaros Dikmen’in nerede dünyaya geldiğu ve aslen nereli olduğuna dair bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Barbaros Dikmen’in Rol Aldığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

Henüz bir dizide oynamamıştır. Lakin bugüne değin oynadığı 4 farklı film yapımı yer alıyor. Bunlar ise IMDB puanlarıyla birlikte şöyledir:

Bayram Abi:3,5/10

Sabit Kanca: 2,8/10

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk:4,3/10

Cin-si Bozuk:3,6/10

Barbaros Dikmen’in Sosyal Medya Hesapları Neler?

Ünlü oyuncunun @barbarosdikmen kullanıcı adıyla bir instagram profili yer alıyor. Bu hesabında aktif takipçi sayısı 1,6 milyon üzerinde seyrediyor. Kendisinin asıl tanınırlığını sağlayan bir de youtube kanalı yer alıyor. Bu kanalda ise hemen hemen 16 bin kadar abonesi yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu