Başvurular

Balparmak iş ilanları ve iş başvurusu 2022

Balparmak iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde Balparmak iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Balparmak iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Balparmak iş ilanları ve iş başvurusu

Balparmak, İstanbul’da kibar bir girişimle başlamış ve şimdilerde tüm ülkede bilinen bir marka haline gelmiştir. Altıparmak çatısı altında piyasaya sürülen Balparmak 1989 senesinde elde ettiği Türkiye Pazar önderliğini halen sürdürmektedir. Günümüzde bal sektörünün önder markası olan Balparmak, İstanbul ilimizde Çekmeköy beldesinde bulunan fabrikasında yılda 32 bin ton işletme kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürüyor. Balparmak bunun yanında çok sayıda insana de istihdam kapısı oluyor. Firma bu bireylere ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaya sürdürmekte. Balparmak aracılığıyla yayına giren en son iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları yazımız devamındadır.

  • Balparmak İş İlanları 2022
  • Balparmak İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Balparmak İş İlanları 2022

Balparmak bünyesinde bulunan Bal ve Diğer Arı Ürünleri Araştırma ve Kalite Kontrol Lavoratuvarı, ülkemizin tek ve Avrupa’nın en kapsamlı 4 bal laboratuvarı içindedır. Ülkemizin her noktasından alınan ballar burada analiz ediliyor ve ortaya eşsiz lezzetteki Balparmak ürünleri ortaya çıkmakta. Ülkemizin en büyüğü olan Balparmak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Balparmak bunun yanında çok sayıda insana istihdam kapısı olmaya sürdürmekte. Balparmak bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak.

Merinos İş İlanları İçin TIKLAYIN

Balparmak aracılığıyla yayına giren yahut yayına girmesi beklenen iş ilanları içinde; iç Anadolu satış yöneticisi, ticari pazarlama müdürü, yerel zincir mağazalar şefi, uzun dönem insan kaynakları stajyeri, fatura kontrol uzmanı, vasıfsız üretim elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, işinde uzman deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Balparmak İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Balparmak bünyesinde iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız çeşitli kariyer platformlarını kullanabilecekleri gibi doğrudan ik@balparmak.com mail adresine öz geçmişlerini iletebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanına iletilmekte ve akabinde başvuru yaptığınız pozisyonda eleman açığı oluşması durumunda da değerlendirmeye alınmaktadır. Harici olarak başka bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Bu makalemizde Balparmak iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BALPARMAK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, balparmak hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan balparmak açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu