Biyografiler

Ayşegül İşsever kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Ayşegül İşsever kimdir, biyografi kategorimizde 20.09.1962 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Ayşegül İşsever biyografisini paylaşalım istedik. Ayşegül İşsever kimdir?, Ayşegül İşsever nereli?, Ayşegül İşsever kaç yaşında, tüm detaylar Ayşegül İşsever biyografi makalemizde..

Başlıklar

Ayşegül İşsever kimdir? – Biyografisi

Ayşegül İşsever (Sen Çal Kapımı Dizisi Semiha)

Ayşegül İşsever 20 Eylülde1962 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Ankara’da dünyaya gelmiş ve İstanbul Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Uzun seneler tiyatro oyuncusu olarak devlet tiyatrolarında oynamış ve sayısız oyun sergilemiştir. TRT1’de yayına giren Diriliş Ertuğrul dizisinde sergilediği Ümmü Hayr Dadı adlı karakter ile büyük beğeni toplamış ve hafızalarda yer etmiştir. Daha sonra televizyon ekranlarında oyunculuğunu sürdürmeyi sürdürmiştir. Kanal D kanalında Hayatımın Aşkı dizisinde Nesrin kişiliğini canlandırmıştır. 2022 senesinde ise Star Tv ekranlarında bulunan Güvercin adlı dizinin kadrosunda bulunan yer almıştır. Bugünlerde başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in paylaştığı dizide eda kişiliğinin babaannesi olarak Sen çal Kapımı adlı dizide oynamaktadır. Dizide aşık çifti ayırmak isteyen babaanne olarak oynamaktadır. İzleyici aracılığıyla beğenilerek izlenen oyuncu ekranlara canlılık getirmiş ve deneyimiyle de dizinin kadrosunda bulunanki diğer oyunculara örnek olmuştur.

Ayşegül İşsever Ne Zaman Doğdu?

Ayşegül İşsever 20 Eylül 1962’de dünyaya adımını atmıştır. 

Ayşegül İşsever Boyu Kaç?

Ayşegül İşsever’in boyu 167 cm’dir.

Ayşegül İşsever Kaç Kilo?

Ayşegül İşsever 63 kg civarında bir ağırlıktadır.

Ayşegül İşsever Kaç Yaşında?

Ayşegül İşsever 59 yaşındadır.

Ayşegül İşsever Sevgilisi Kim?

Ayşegül İşsever’in sevgilisi bulunmamaktadır.

Ayşegül İşsever Burcu Ne?

Ayşegül İşsever Başak burcu kadınının ayrıntılarını taşımaktadır.

Ayşegül İşsever Nereden Mezun?

Ayşegül İşsever İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur.

Ayşegül İşsever Nerede Doğdu?

Ayşegül İşsever Ankara’da 20 Eylül 1962 tarihinde dünyaya gelmiştir. 

Ayşegül İşsever Esasen Nereli?

Ayşegül İşsever aslen dünyaya geldiğu şehir olan Ankaralı’dır.

Ayşegül İşsever Instagram Hesabı?

@aysegulissever adresini tercih ederek Ayşegül İşsever’i instagram üzerinden takip edebilir ve güncel gönderilerine varabilirsiniz.

Ayşegül İşsever Oynadığı Tiyatrolar?

Ayşegül İşsever Hayatımın Aşkı, Yazın Öyküsü, Diriliş Ertuğrul, Sudan Sebepler, Adını Feriha Koydum, Doludizgin Yıllar, Dolunay, Belalı Baldız, Üzgünüm Leyla, Emanet gibi projelerde ve yapımlarda yer almıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu