Başvurular

Armutlu Belediyesi İşçi Alımı Yapacak 2022

Armutlu Belediyesi İşçi Alımı Yapacak 2022, iş başvuru bölümüzde Armutlu Belediyesi İşçi Alımı Yapacak ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Armutlu Belediyesi İşçi Alımı Yapacak başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Armutlu Belediyesi İşçi Alımı Yapacak

Yalova ilimizde yer almakta olan Armutlu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Armutlu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde restoran yöneticisi ile aşçı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 5 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Armutlu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebe İl Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır Talebe müracaat edenlerin talep rakamının üç katından fazla olması durumunda 10.04.2018 tarihinde saat 14.00’da Armutlu Belediyesi hizmet binasında sözlü sınav yapılacaktır.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz.

Restoran Yöneticisi Alımı

Bu talebe başvuru yapmak isteyen adayların MEB onaylı Hijyen Sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Adayların bunun bunun yanında en az 2 yıllık tecrübelerinin bulunması, lisans mezunu olmaları ve KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Restoran Yöneticisi 2

Aşçı Alımı

Adayların hijyen belgesi sertifikasına ve temel aşçılık eğitimi sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Adayların bunun bunun yanında en az 2 yıllık tecrübelerinin bulunması, ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları şarttır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Aşçı 2

Çalışma Adresi : KARŞIYAKA MH.ARMUTLU MEYDANI NO:1 77500 ARMUTLU

Bu makalemizde Armutlu Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları ile alakalı geniş bir şekilde bilgiler paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Armutlu Belediyesi işe alım süreci sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu