Başvurular

Ankara İçin 2019 Mayıs Ayı TYP İşçi Alım İlanları

Ankara İçin 2019 Mayıs Ayı TYP İşçi Alım İlanları, iş başvuruları bölümünde Ankara İçin 2019 Mayıs Ayı TYP İşçi Alım İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Ankara İçin 2019 Mayıs Ayı TYP İşçi Alım İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Ankara İçin 2019 Mayıs Ayı TYP İşçi Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan Toplum Yararına Program personel alım ilanları Mayıs ayında da sürdürmekte. 

Kamu kurumlarında taşeron işçi sisteminin kaldırılmasının ardından TYP ile personel alımı yapan kurumlar çok sayıda ilan yayımlıyorlar. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde yayımlanan TYP personel alım ilanlarını siz değerli okurlarımıza anlık olarak aktarıyoruz. Bu haberimizin detay kısmında de siz okuyucularımıza Mayıs ayı başında başvuru yapabileceğiniz Ankara TYP işçi alım ilanlarını bir araya getirdik. 

ANKARA İÇİN TYP PERSONEL ALIM İLANLARI

Ankara için yayımlanan TYP ilanları tek bir ilçe için yayımlandı. Ankara Keçiören Belediye Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan TYP personel alım ilanında Çevre Temizliği uygulama alanında alım bulunacağı açıklamaldu. 

Keçiören Belediye Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında 100 TYP işçisi alınacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Çevre Temizliği için geçici süreli alım yapılacak ilanlara başvuru yapmak için aşağıda bulunan şartların sağlanması gerekiyor. 

* Kuruma kayıtlı işsiz olmak,

* 18 yaşını tamamlamış olmak,

* Emekli ve malul aylığı almıyor olmak,

* Öğrenci olmamak (açıköğretim ve açık lise öğrencileri hariç),

BAŞVURU SÜRECİ

Keçiören Belediyesi aracılığıyla yayımlanan ilan için başvuru süreci 3 Mayıs tarihi itibariyle sona eriyor. Adayların bu tarihten önce ya İŞKUR üzerinden elektronik başvuru veya İŞKUR Hizmet Birimleri aracılığıyla şahsen başvuru yapması gerekiyor. 

İlan numarası: 279910

İlana ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu