Başvurular

Anayasa Mahkemesi KPSS’siz Kamu İşçisi, 60 KPSS İle Memur Alım İlanı Yayımladı

Anayasa Mahkemesi KPSS’siz Kamu İşçisi, 60 KPSS İle Memur Alım İlanı Yayımladı, iş başvuruları bölümünde Anayasa Mahkemesi KPSS’siz Kamu İşçisi, 60 KPSS İle Memur Alım İlanı Yayımladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Anayasa Mahkemesi KPSS’siz Kamu İşçisi, 60 KPSS İle Memur Alım İlanı Yayımladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Anayasa Mahkemesi KPSS’siz Kamu İşçisi, 60 KPSS İle Memur Alım İlanı Yayımladı

Anayasa Mahkemesi bünyesine memur ve işçi alımı için ilan yayımlandı. 

En az ilköğretim mezunu adaylardan kamu işçisi alımı yapacağını duyuran kurum paylaşımı yaptığı ilanda bunun bunun yanında memur kadroları için de alımlara yapacağını açıkladı. 

Türkiye İş Kurumu Kamu Grubu Personel alım ilanları ile adaylara açıklamalan alımlara dair tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

ANAYASA MAHMEKEMESİ PERSONEL ALIM İLANI

Anayasa Mahkemesi aracılığıyla yayımlanan memur ve işçi alım ilanında 6 farklı pozisyon için kamu personeli alımı yapılacağı açıklamaldu.

Yayımlanan ilanlara göre kurum Temizlik Personeli, Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı), Garson (Servis Elemanı) kadrolarında kamu işçisi alımı yapacak. Bu kadroların dışında bunun bunun yanında KPSS’siz Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını ilan eden Anayasa Mahkemesi ilanında Diğer Teknisyen Ve Teknikerler kadrosunu da 60 KPSS puan şartıyla personel alımı yapıldığını açıkladı. Tekniker kadroları ise Elektrik ve Çim Alan Tesis Yönetimi alanlarından yapılacağı altı çizildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Anayasa Mahkemesi aracılığıyla Türkiye İş Kurumu Kamu Grubu Personel Alım İlanları sayfası üzerinden ilan edilen açık kadrolar için, kurum her ilanda olduğu gibi adaylardan bazı koşullar talep ediyor. 

Bu koşullar alım yapılacak pozisyona göre bazı değişikliklar göstermekte. İlan metinlerinde bulunan o başvuru koşulları şu biçimde.

İlana başvuru yapacak adayların tamamının Türk vatandaşı olması isteniyor. Ayrıca ilan metninde bulunan öğrenim şartlarının sağlanması da diğer bir koşul. İlanda en az ilköğretim mezunu adayların işçi kadrolarına, en az lise mezunu adayların Güvenlik Görevlisi kadrosuna ve tekniker kadrosuna ise önlisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri bildirildi. 



Bu Şartların Dışında,

Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/yahut Arşiv Araştırması olumlu yanıtlanmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli yahut muaf olmak), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almıyor olmak, Görevini devamlı yapmaya engel sağlık problemi bulunmamak,  Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak, şartlarınında sağlanması gerekiyor.

BAŞVURU SÜRECİ

Anayasa Mahkemesi paylaşımı yaptığı ilanında adayların ilana 10 Mayıs tarihine kadar başvuru yapabileceklerini açıkladı. İlana başvurular Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapılacak. 

İlanlara Ulaşmak İçin;

Kamu İlanları olarak aşağıda ilan numaralarını siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. Bu numaraları İŞKUR İş İlanları sayfasında bulunan alakalı alan yazın ara butonuna basın, bu biçimde ilanlara varabilirsiniz. Bunun dışında İşyeri Unvanı kısmına Anayasa Mahkemesi yazarak da ilanlara varabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi kadrosu için ilan numarası: 00004963784

Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) kadrosu için ilan numarası: 00004963878

Garson (Servis Elemanı) kadrosu için ilan numarası: 00004963971

Diğer Teknisyen Ve Teknikerler kadrosu için ilan numarası: 00004963993

Diğer Teknisyen Ve Teknikerler kadrosu için ilan numarası: 00004964067

Güvenlik Görevlisi kadrosu için ilan numarası: 00004964057

İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu