Biyografiler

Ahmet Sonuç kimdir, Ahmet Sonuç Biyografi

Ahmet Sonuç kimdir, biyografi kategorimizde 1988 doğumlu ve mesleği Yayıncı olan Ahmet Sonuç biyografisini paylaşalım istedik. Ahmet Sonuç kimdir?, Ahmet Sonuç nereli?, Ahmet Sonuç kaç yaşında, tüm detaylar Ahmet Sonuç biyografi makalemizde..

Başlıklar

Ahmet Sonuç kimdir? – Biyografisi

Ahmet Sonuç (Jahrein)

Ahmet Sonuç (Jahrein) Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Eğitim Hayatı Nasıl? Kardeşi Var Mıdır? Hangi Filmlerde Oynadı? Hakkında Bilinmeyenler. Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır? 

Jahrein Kaç Yılında Doğdu?

Ahmet Sonuç (Jahrein) 1988 senesinde doğmuştur.

Jahrein Nerede Doğdu?

Ahmet Sonuç (Jahrein) İstanbul’da doğmuştur.

Jahrein Esasen Nereli?

Ahmet Sonuç (Jahrein) aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Jahrein Kaç Yaşında?

Ahmet Sonuç (Jahrein) 32 yaşındadır.

Jahrein Boyu Ve Kilosu Kaç?

Ahmet Sonuç (Jahrein) 180 cm boyunda ve 100 kilogram ağırlığındadır.

Jahrein Burcu Ne?

Ahmet Sonuç (Jahrein)’un doğum tarihi bilinmediğinden dolayı burcunun bilgisine de erişilememiştir.

Jahrein Eşi Kim?

Ahmet Sonuç (Jahrein), Selin Sonuç ile evlidir.

Jahrein Nereden Mezun Oldu?

Ahmet Sonuç (Jahrein) Almanya’nın Leipzig Üniversitesinde Moleküler Fizik ve Biyokimya bölümü mezunudur.

Jahrein Başarıları Ne?

Ahmet Sonuç (Jahrein) sahip olduğu bir başarı bulunmamaktadır.

Jahrein Eğitim Hayatı Nasıl?

Jahrein, babasının işi nedeni ile Antalya’da büyümek durumunda kalmıştır. Lise eğitim hayatına kadar Antalya’da yaşamayan Jahrein, üniversite eğitimini Türkiye’den ziyade Almanya’da tamamlamak ister. Almanya’da kazanmış olduğu Moleküler Fizik ve Biyokimya bölümünü başarı ile tamamlayan Ahmet Sonuç, ülkeye geri dönme kararı almamış, Polonya’ya kalıcı olarak yerleşme kararı alır.

Jahrein Kardeşi Var Mıdır?

Ahmet Sonuç (Jahrein)’un kardeşinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Jahrein Hakkında Bilinmeyenler

Youtube Türkiye’de ilk Youtube kanalı açan isimlerden biri olma özelliğini taşır. yüklediği videoların kısa bir sürede 10 milyondan fazla izlenmesi ile birlikte bu alanın en popüler bireylerinden birisi olmaya başladı. İzleyicilerinin isteği üzerine Twitch ortamına geçiş yapan Ahmet Sonuç, günlük hemen hemen 8 saat yayın açarak seyircileri ile birlikte yeri geldiğinde oyunlar oynuyor, yeri geldiğinde sohbetler ediyor, yeri geldiğinde ise güncel olaylar ile ilgili sohbetler ederek olaylar ile ilgili da yorumlarda yer alıyor.

Jahrein Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Var?

Ahmet Sonuç’un Youtube üzerinde Jahrein isimli kanalının 493 bin abonesi bulunmaktadır. Ahmet Sonuç’un Instagram platformu üzerinde @jahrein isimli hesabının 395 bin takipçisi bulunmaktadır. Ahmet Sonuç’un Twitter platformu üzerinde ise @jahreindota isimli hesabının 310,3 bin takipçisi bulunmaktadır. Ahmet Sonuç’un Twitch platformu üzerinde ise Jahrein isimli hesabının 1,423,764 takipçisi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu