Başvurular

812 Danışma Memuru, Vardiya Amiri ve Müşteri Temsilcisi Alımı Yapılıyor

812 Danışma Memuru, Vardiya Amiri ve Müşteri Temsilcisi Alımı Yapılıyor, iş başvuruları bölümünde 812 Danışma Memuru, Vardiya Amiri ve Müşteri Temsilcisi Alımı Yapılıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. 812 Danışma Memuru, Vardiya Amiri ve Müşteri Temsilcisi Alımı Yapılıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

812 Danışma Memuru, Vardiya Amiri ve Müşteri Temsilcisi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları hem özel sektör hemde kamu kurumlarına yapılıyor. 

Bu haberimizin detay kısmında siz okuyucularımıza çoğunluğu özel sektör firmalarınca yayımlanan personel alım ilanlarını bir araya getirdik. 4 farklı kadroda yapılan bu alımlara dair tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında, Danışma Memuru, Vardiya Amiri (Genel), Sekreter ve Müşteri Temsilcisi kadroları içinde ilanlar yer alıyor. 

Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri bu memur alım ilanları için yayımlanan kadro ve kontenjanlarına dair detaylar şu biçimde,

Müşteri Temsilcisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 489, Sekreter kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 216, Danışma Memuru kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 95 ve Vardiya Amiri (Genel) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 22 oldu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları yer alıyor. İlanları yayımlayan kurumlar ve firmalar aracılığıyla tespit edilen bu başvuru koşulları her firma için değişiklik gösterir. 

Bunun bunun yanında firmalar arada bir aynı kadrolar için değişik taleplerde bulanabilirler. Misal verilecek olursa bir firma Danışma Memuru kadrosu için lise mezunu şartı talep ederken bazı firmalar bu kadro için belirli lisans mezunu adayların başvurularının kabul edileceğini açıklamar. 

Bu bağlamda adaylardan talep edilen koşullar ana başlıkları ile şu biçimde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin içinde dile getirdiğimiz gibi söz konusu alım ilanları İŞKUR üzerinden açıklamaluyor. Bu ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce ilan metinlerini incelemeli ve başvurularını ilan metninde bulunan biçimde yapmalılar. 

İlanlara Ulaşmak için;

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar ilk kez İŞKUR İş İlanları sayfasını açıyor. Burada Meslek yazan bölümü yer alıyor. Buraya Danışma Memuru, Vardiya Amiri (Genel), Sekreter ve Müşteri Temsilcisi kadrolarından hangisine başvuru yapacaksa onun adını yazıp ara butonuna basıyor. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

NOT: Ulaşmak istediğiniz kadronun ismini aşağıdaki resimde bulunan bölüme gibi yazın ve ara butonuna basın.

İŞKUR İş İlanlarını Yakından Takip Etmek İçin Bizleri Takip Edin

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu