Başvurular

50, 55 ve 60 KPSS İle İlan Edilen Devlet Memuru ve İşçi Alım İlanları

50, 55 ve 60 KPSS İle İlan Edilen Devlet Memuru ve İşçi Alım İlanları, iş başvuruları bölümünde 50, 55 ve 60 KPSS İle İlan Edilen Devlet Memuru ve İşçi Alım İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. 50, 55 ve 60 KPSS İle İlan Edilen Devlet Memuru ve İşçi Alım İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

50, 55 ve 60 KPSS İle İlan Edilen Devlet Memuru ve İşçi Alım İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları personel alım ilanları ile personel alımı yapacaklarını ilan ediyorlar. Çeşitli platformlar üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında bulunan ilanları KPSS sıralamasına göre siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

50, 55 VE 60 KPSS İLE PERSONEL ALIM İLANLARI

Devlet kurumları; Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu ve Resmi Gazete’de yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda personel alımı yapıyorlar. 

Bu kurumlar aracılığıyla yayımlanan ilanlarda hem kadrolu memur alımları, hem anlaşmali personel alımları hemde kamu işçisi alımları gerçekleştiriliyor. 

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

Farklı platformlar üzerinden yayımladıkları ilanlar ile memur personel alımı yapacağını açıklayan kamu kurumları içinde şu kurumlar yer alıyor. 

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Sayıştay Başkanlığı, Muş İl Özel İdaresi, 40’tan fazla il ve ilçe belediye başkanlığı, belediye birimleri, il özel idareleri, SYDV’ler, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü.

MEMUR ALIM İLANLARINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Memur ve İşçi alım ilanları için tüm adayların herhangi bir ilan için aşağıda bulunan tüm koşulları sağlamak zorundalar. Bu koşullar DMK’da bulunan genel şartlar ve kurumların adaylardan istekleri şartların ana başlıkları. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inde maddesinde gösterilen şartları taşımak. Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf yahut tecilli olmak.  657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/yahut arşiv araştırması yapılmış olmak şartlarını sağlamaları gerekiyor. 

Kamu personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylardan talep edilen özel koşullar ise öğrenim şartı, KPSS puan şartı, sertifika şartı, yaş şartı, deneyim şartı, mesleki özel koşullar. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar aşağıda bulunan bağlantılar üzerinden ilanlara ilişkin tüm ayrıntı kısmı görüntüleyebilirler. 

Belediye personeli alım ilanları için TIKLAYINIZ

Farklı kurumların çeşitli memur işçi alım ilanları için TIKLAYINIZ

Muş İl Özel İdaresi anlaşmali personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sayıştay Başkanlığı anlaşmali personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Hava Kuvvetleri Komutanlığı işçi alım ilanı için TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanlığı anlaşmali personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sağlık Bakanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) için TIKLAYINIZ

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi için TIKLAYINIZ

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü için TIKLAYINIZ

Eskişehir SYDV memur alım için TIKLAYINIZ

Kamu İlanlarını yakında zamandan takip etmek için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu