Başvurular

5 Farklı Şehir İçin KPSS Şartsız Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı

5 Farklı Şehir İçin KPSS Şartsız Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde 5 Farklı Şehir İçin KPSS Şartsız Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. 5 Farklı Şehir İçin KPSS Şartsız Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

5 Farklı Şehir İçin KPSS Şartsız Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı

5 farklı şehirde bulunan kamu kurumları yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda kadroda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. Söz konusu alım ilanlarına başvurular için ise adaylardan KPSS şartı talep edilmiyor.

Bu bağlamda yayımlanan kamu işçisi alım ilanlarında bulunan açık kadrolar, adaylarda aranan genel başvuru koşulları ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına dair bilinmesi gerekenleri sizlerle paylaşmak istedik. İşte o detaylar;

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Yayımladıkları ilanlar ile kamu işçisi ve memur alımı yapacağını duyuran 5 farklı belediye başkanlığı yer alıyor. Gün içinde yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını ilan eden bu kurumların bulundukları şehirler içinde Mersin, İstanbul, Bursa, Çanakkale ve Balıkesir yer alıyor. 

Kadro Dağılımı

Söz konusu şehirlerde bulunan kamu kurumlarınca yayımlanan kamu işçisi alım ilanlarında çok sayıda pozisyonda personel alımı yapıldığını siz değerli okurlarımıza aktarmıştık. Bu çerçevede siz değerli okurlarımıza aşağıda alım yapacak belediyeler ve alım yapacakları kadroların dağılımını paylaşmak istedik. 

Balıkesir için yayımlanan personel alım ilanında Şoför kadrosuna personel alımı yapılacak. Mersin için yayımlanan personel alım ilanında ise alımların İnşaat Teknikeri, Genel Beden İşçisi,Ağır Vasıta Şoförü, Bahçıvan, Güvenlik Görevlisi Çalışanı, Güvenlik Yöneticisi, Kaçak Kontrol Çalışanı, Elektrik Elektronik Mühendisi, Makine Mühendisi, İnşaat Mühendisi pozisyonlarına bulunacağı ilan edildi. 

İstanbul için yayımlanan kamu işçisi alım ilanında Sosyal Çalışmacı, Kuaför ve Büro İşçisi alımı yapılacağı bilgisi verildi. Bursa personel alım ilanında da Tren Onarım İşçisi, Otobüs Şoförü ve Vize Görevlisi alımı yapılacak. Çanakkale personel alım ilanında ise alımların Destek Hizmetleri İşçisi ve Büro İşçisi kadrolarına bulunacağı açıklamaldu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların aşağıda bulunan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, yaş, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak.

Bu şartların dışında bunun bunun yanında adayların eğitim, deneyim, sertifika gibi kadrolara göre tespit edilen koşulların tamamına haiz olmaları gerekiyor. 

İLAN DETAYLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar aşağıda bulunan bağlantılar üzerinden ayrıntı kısmı görüntüleyebilirler. 

Mersin personel alımı için TIKLAYINIZ

İstanbul personel alımı için TIKLAYINIZ

Bursa personel alımı için TIKLAYINIZ

Çanakkale personel alımı için TIKLAYINIZ

Balıkesir personel alımı için TIKLAYINIZ

Belediye Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için bizleri sosyal platformdan takip edip mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu