Başvurular

29 Şehir 47 İlçe İçin KPSS Şartsız Belediye Memuru ve İşçisi Alımı! İl İl Sıralı İlan Listesi

29 Şehir 47 İlçe İçin KPSS Şartsız Belediye Memuru ve İşçisi Alımı! İl İl Sıralı İlan Listesi, iş başvuruları bölümünde 29 Şehir 47 İlçe İçin KPSS Şartsız Belediye Memuru ve İşçisi Alımı! İl İl Sıralı İlan Listesi ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. 29 Şehir 47 İlçe İçin KPSS Şartsız Belediye Memuru ve İşçisi Alımı! İl İl Sıralı İlan Listesi ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

29 Şehir 47 İlçe İçin KPSS Şartsız Belediye Memuru ve İşçisi Alımı! İl İl Sıralı İlan Listesi

Belediye başkanlıkları yayımladıkları personel alım ilanları çok sayıda kadro için belediye memuru veya belediye işçisi alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

En az okur yazar düzeysinden yahut ilköğretim mezunu olmak kaydıyla yayımlanan belediye işçisi alım ilanlarına başvurular, alım yapılacak meslek grubunun ayrıntı kısmına göre yapılıyor. Öğrenim ve diğer özel şartların olmadığı bu ilanlara başvurular için mesleki özellikleri sağlamak yeterli.

Belediye memuru alım ilanları için ise şartlar daha fazla oluyor. Adayların alım yapılacak pozisyonun gerekliliklerine göre tespit edilen öğrenim şartını sağlaması gerekiyor. Öğrenim şartını sağlayan adaylardan bunun bunun yanında deneyim, sertifika, yaş ve bu tür özel şartlar talep edilebiliyor. 

Bizlerde Kamuilanlari.com olarak bu haberimizin detay kısmında siz okuyucularımıza belediye personeli alımı yayımlanan tüm ilanları siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Haberimizin başında dile getirdiğimiz gibi belediye personeli alımları 29 şehir için yayımlandı.

Bu alımlarda bunun bunun yanında çok sayıda ilçe ilan yer alıyor. Bazı ilçeler 3 ve 4’e varan ilanlar mevcut. Bundan dolayı yayımlanan ilan sayısı çok fazla. Kamu İlanları olarak bizlerde bu şehirlerin listesini siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

Aydın, Çankırı, Muğla, Çanakkale, Ankara, Antalya, Aksaray, Muğla, İzmir, Muğla, Kocaeli, Elazığ, Bursa, Çorum, Manisa, Tekirdağ, Balıkesir, Kırıkkale, Afyonkarahisar, Kırklareli, Adana, Karaman, Diyarbakır, Yalova, Mersin, Isparta, Ordu, Mardin, Hatay, 

Bu ilanlarda bunun bunun yanında belediye başkanlıklarının bunun yanında il özel idareleri, kazı başkanlıkları, sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları gibi kurumlarında ilanları yer alıyor. 

İLAN OLUNAN MESLEKLER

Belediye personeli alımları için yayımlanan memur ve işçi kadroların genelde aşağıda aktarıyoruz. 

Bazı Memur Kadroları

Zabıta, Büro Memuru, Banko Görevlisi, Ofis Memuru, İtfaiyeci, Evrak Memuru, Öğretmen, Basın Personeli, Eğitmen, Danışma Görevlisi, Mühendis, tekniker, teknisyen, idari işler, Halkla İlişkiler, yönetici kadrosu, halkla ilişkiler, muhasebe, Tahsildar, vezne memuru.

Bazı İşçi Kadroları

Beden işçisi, saha işçisi, şoför, hizmetli, hademe, garson, cankurtaran, temizlik işçisi, büro işçisi, hasta bakım işçisi, aşçı, aşçı yardımcısı, iş makinesi operatörü, otopark görevlisi  çöp kamyonu şoförü,  güvenlik, çöpçü, teknik personel, bakım işçisi,

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Belediye personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan belediyeye şahsen yapacaklar. Başvurulardan önce adaylar ilk kez ilan metninde talep edilen evrakları derleyecekler. BU evrakların ardından adaylar başvurularını bizzat gidip yapacaklar. Burada bazı ilanlar bir günlük süre ile açıklamayor. O yüzden başvuru sürecine dikkat edilmesi gerekiyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Belediye memuru olmak isteyen yada belediye bünyesinde işçi olarak görev almak isteyen adaylar için genel şartlar.

Belediyeler aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak.” şartları yer alıyor. kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 

İlanların Listesi

İlanlara ulaşmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYINIZ

Belediye Personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu