Başvurular

237 Hastane Hizmetlisi, Hasta Kabul ve Hasta Danışmanı Alım İlanı Yayımlandı

237 Hastane Hizmetlisi, Hasta Kabul ve Hasta Danışmanı Alım İlanı Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde 237 Hastane Hizmetlisi, Hasta Kabul ve Hasta Danışmanı Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. 237 Hastane Hizmetlisi, Hasta Kabul ve Hasta Danışmanı Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

237 Hastane Hizmetlisi, Hasta Kabul ve Hasta Danışmanı Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden, Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet gösteren fazla sayıda sağlık kuruluşu personel alım ilanı yayımlıyor. Bu sağlık kuruluşları aracılığıyla yayımlanan ilanlardan bazıları ise farklı eğitim düzeylerinden mezun adayların başvuru yapacakları kadrolar yer alıyor. 

Kamu İlanlari olarak bizlerde farklı kadrolarda yayımlanan bu personel alım ilanlarını siz okuyucularımız için bir araya getirdik. İşte o ilanlar ve ayrıntı kısmı.

KADRO BİLGİLERİ

İŞKUR üzerinden fazla sayıda sağlık kuruluşu ilanlar yayımladı. Bu sağlık kuruluşları içinde özel sağlık birimleri, hastaneler yahut klinikler yer alıyor. 

Bu çerçevede tüm bu kuruluşların yayımladıkları ilanlar ve kadro bilgileri şöyle;

Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için 2, Hasta Danışmanı kadrosu için 47, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 20, Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosu için 1, Hasta Refakatçisi kadrosu için 10, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için129, Hastane Hizmetlisi kadrosu için 30 personel alım ilanı yer alıyor.

Bu kadrolar için alımlarda onlarca şehir için ilanlar yer alıyor. Ayrıca bazı sağlık kuruluşları yayımladıkları ilanlarda ülke geneli personel alımları yapacaklarını açıkladılar. Bu bağlamda adaylar ister kendi şehirlerinden isterlerse de ülke geneli ilanlara başvuru yapabilirler.

BAŞVURU SÜRECİ

İlanlara başvuru süreci sürdürmekte. Ayrıca bu ilanlar gün aşırı güncellendiğinden alım yapılacak şehirler  ve kadrolar değişiklik gösterebiliyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlara başvuru yöntemi ilanı yayımlayan sağlık kurumunun dile getirdiği biçimde yapılıyor. Burada ise iki seçenek var. 

Birincisi bazı sağlık kuruluşları yayımladıkları ilanlara İŞKUR aracılığıyla başvuru yapılmasını istiyor ve başvuruları bu biçimde değerlendiriceklerini bildiriyorlar. 

İkinci yöntemde ise kurumlar adaylara telefon numarası ve adres iletiyorlar. Bu numaradan randevu alan adaylar başvurularını şahsen yapıyorlar. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan metninde bulunan kadrolardan herhangi birine başvuruda bulunacak adaylardan hangi koşullar talep ediliyor. Şartlar ilanı yayımlayan kurum ve alım yapılacak kadro için değişiklik gösteriyor. Lakin genelde şu başlıklardan oluşuyor. 

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre tespit edilen eğitim düzeysinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının bunun yanında bunun bunun yanında ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor.

İLANLARI NASIL GÖRÜNTÜLERİM?

İlan edilen kadrolara ulaşım sağlamak isteyen adaylar, sayfada Meslek yazan yere Kadro Adını Yazın ardından Ara butonuna basın.

NOT: Misal verilecek olursa Hastane Hizmetlisi için açılan sayfada meslek yazan yere Hastane Hizmetlisi yazın ara butonuna basın. Hasta Danışmanı kadrosu için de aynı biçimde, meslek yazan yere Hasta Danışmanı yaz ve ara butonuna bas.

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

Hastane personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu