Başvurular

1981 Güvenlik Amiri, Silahlı/Silahsız Güvenlik ve Şoför Alım İlanı Yayımlandı

1981 Güvenlik Amiri, Silahlı/Silahsız Güvenlik ve Şoför Alım İlanı Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde 1981 Güvenlik Amiri, Silahlı/Silahsız Güvenlik ve Şoför Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. 1981 Güvenlik Amiri, Silahlı/Silahsız Güvenlik ve Şoför Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

1981 Güvenlik Amiri, Silahlı/Silahsız Güvenlik ve Şoför Alım İlanı Yayımlandı

Özel sektör firmaları ağırlıklı olmak üzere İŞKUR’da çok sayıda personel alım ilanı yayımlanıyor. 

Bu ilanlar içinde bulunan bazı kadrolardaki personel alım ilanlarını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Bu ilanlara dair tüm ayrıntılar haberimizin detay kısmında.

KADRO KONTENJAN BİLGİLERİ

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 1981 Şoför ve Güvenlik Görevlisi kadro dağılımı şu biçimde,

1474 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

Güvenlik Amiri/Sorumlusu kadrosu için 2, Güvenlik Görevlisi kadrosu için 1303, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için 64, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için 35, Güvenlik Müdürü, Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı kadrosu için 50, Savunma Ve Güvenlik Meslek Elemanı kadrosu için 20 personel alım ilanı olmak üzere toplam 1474 Güvenlik Personeli alım ilanı yayımlandı.

507 Şoför Alım İlanı

İŞKUR destekli toplam 507 Şoför alım ilanı yer alıyor. Bu alım ilanlarına göre; Arazöz Şoförü pozisyonu için 6, Kamyon Şoförü pozisyonu için 51, Kamyonet Şoförü pozisyonu için 26, Kurtarıcı Araç Şoförü pozisyonu için 3, Makam Şoförü pozisyonu için 5, Minibüs Şoförü pozisyonu için 9, Otobüs Kaptanı (Şoförü) pozisyonu için 101, Servis Şoförü (Okul) pozisyonu için 10, Şoför (Yolcu Taşıma) pozisyonu için 95, Şoför-Yük Taşıma Taksi Şoförü 1, Tır-Çekici Şoförü pozisyonu için 96, Traktör Şoförü pozisyonu için 4 alım ilanı yer alıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR destekli yayımlanan Güvenlik Görevlisi ve Şoför alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken koşullar yer alıyor. 

Bu koşullar alım yapacak firma ve alım yapılacak kadro için değişiklik gösteriyor. Bu çerçevede adayların sağlamaları istediğimiz başvuru koşullarını ana başlıkları ile paylaşmak istedik. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. 

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

Söz konusu alım ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar için yapmaları gereken işlemleri madde madde açıklıyoruz. 

Haberimizin altında bulunan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşın. 

Burada Meslek adı yazan yere hangi kadro için başvuru yapacaksanız o kadronun adını yazın. 

Ayrıca İş İlanları sayfası arama ekranından kendinize uygun şehri seçerek arama alanlarını daraltabilirsiniz.

BAŞVURULAR İKİ ŞEKİLDE YAPILIR?

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan şirkete göre yapacaklar. 

Bu bağlamda şirketin tespit ettiği biçimde başvuru yapacak adaylar ya İŞKUR aracılığıyla başvurularını bildirecekler yada şirkete şahsen başvuruda bulunacaklar. 

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

İŞKUR İş İlanlarından Haberdar Olmak İçinTelefonunuza Mobil Uygulamamızı İndirin.

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu