Başvurular

12 İl ve 13 İlçe İçin SYDV Personel İlanı: İşçi, Büro ve Sosyal Yardım Memuru, Şoför

12 İl ve 13 İlçe İçin SYDV Personel İlanı: İşçi, Büro ve Sosyal Yardım Memuru, Şoför, iş başvuruları bölümünde 12 İl ve 13 İlçe İçin SYDV Personel İlanı: İşçi, Büro ve Sosyal Yardım Memuru, Şoför ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. 12 İl ve 13 İlçe İçin SYDV Personel İlanı: İşçi, Büro ve Sosyal Yardım Memuru, Şoför ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

12 İl ve 13 İlçe İçin SYDV Personel İlanı: İşçi, Büro ve Sosyal Yardım Memuru, Şoför

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarına yeni hafta başında yeni ilanlar eklendi. 

Başvuru süreci devam eden eden 5 SYDV memur alım ilanına yeni hafta ile birlikte 5 yeni memur alım ilanı eklendi. Bu ilanlara bunun bunun yanında 3 yeni işçi alım ilanıda SYDV’ler aracılığıyla açıklamaldu. 

Başvuru süreci devam eden ilanlar ile yayımlanan tüm yeni ilanlara dair ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza kadro ve başvuru bilgileri ile aktarıyoruz. 

ALIM YAPACAK SYDV’LER

Memur alım ilanı yayımlayan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ile birlikte işçi alım ilanı yayımlayan vakıfların ilanlarını siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

Memur Alımı Yapacak Olan SYDV’ler: Mardin Midyat, İstanbul Esenler, Balıkesir Gönen, Adana, Trabzon Çaykara, Tekirdağ Muratlı, Ordu Çatalpınar, Samsun Alaçam, Sakarya Pamukova. Samsun Ayvacık.

İşçi Alım İlanı Yayımlayan SYDV’ler: , İzmir Bergama, Artvin Şavsak, Antalya Serik. 

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

Yayımlanan ilanlarda bulunan açık kadrolar ilişkin bilgiler;

İŞÇİ ALIMI İÇİN YAYIMLANAN İLANLAR

İşçi alım ilanı yayımlayan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının İlanları.

İzmir Bergama SYDV: 

Hasta ve Yaşlı Bakım alanından işçi alımı yapacak. İlana kadın adaylar ile hasta ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olan adaylar başvuru yapabilecek. 

Artvin Şavsat SYDV: 

Temizlik İşçisi kadrosuna alım yapılacak. Alımlarda ilçede ikamet etme şartı yer alıyor. 

Antalya Serik SYDV:

5 personel alımı yapacak. 4 Temizlik Personeli, 1 Şoför alımı yapacak. Alımlarda 6 aydır ilçede ikamet etme şartı yer alıyor. Ayrıca Şoför kadrosu için B sınıfı ehliyet şartı var. 

MEMUR ALIMI İÇİN YAYIMLANAN İLANLAR

Memur alım ilanı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının İlanları.

Yeni İlanlar: 

Samsun Ayvacık SYDV: 

Büro Görevlisi alımı yapacak. İlanda 60 KPSS puan şartı yer alıyor. Alımlar bölüm farkı olmadan lisans düzeyinden olacak. 

Mardin Midyat SYDV:

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapıyor. İkamet şartı yer alıyor. Diksiyon belgesinin tercih sebebi olduğunun bildirildiği ilanda alımların Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve klavuzluk,Halkla ilişkiler,Sosyal Hizmetler,Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun adaylar içinden yapılacağı ilan edildi. 

İstanbul Esenler SYDV:

Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru alımı yapacak. İlana KPSS’den en az 60 puana sahip adaylar ile En az 4(Dört) yıllık fakültelerden; Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, İletişim Bölümü ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinin herhangi birinden mezun olan adaylar başvuru yapacak. İlanda ikamet ve ehliyet şartları da yer alıyor. 

Balıkesir Gönen SYDV:

Yayımlanan ilanda Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacağı bilgisi verildi. İlanda alımların İktisat, İşletme, Maliye ve Muhasebe bölümlerinden mezun olan adaylar arasndan yapılacağı bildirildi. İlanda 60 KPSS, B+ A2 Sınıfı Ehliyete sahib olmak ve ikamet şartı yer alıyor. 

Adana SYDV:

Söz konusu memur alım ilanında vakfın Muhasebeci alımı yapacağı bildirildi. İlana Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme yahut İktisat Bölümlerinden birinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. İlanda ikamet şartı ile birlikte ehliyet şartı da yer alıyor. Buna ek olarak Muhasebe, Mali Müşavir yahut Bankacılık tecrübesi olmasının tercih sebebi olduğu ilan edildi. 

Başvuru Süreci Devam Eden İlanlar:

Trabzon Çaykara SYDV:

Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru alımı yapacak. İlanda 60 KPSS, ehliyet ve ikamet şartı var. Öğrenim şartı ise en az lisans mezunu olunması. 

Tekirdağ Muratlı SYDV:

Muhasebeci alımı gerçekleştirecek. Alımlara İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun adaylar başvuru yapabilecek. İlanda ikamet şartı yer alıyor. 

Ordu Çatalpınar SYDV:

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacak. İlana Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Halkla İlişkiler, İletişim Fakültesi, Psikolojik Danışmanlık, Rehberlik, Sosyoloji, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilecek. B sınıfı ehliyete sahip olmak ve ikamet diğer koşullar. 

Samsun Alaçam SYDV:

Büro Memuru alımı yapacak. Alımlar İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Hukuk, İşletme, İstatistik, Halkla İlişkiler, Muhasebe, Ekonomi, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji ve Sosyal Hizmetler mezunları içinden olacak. İlanda 60 KPSS, ikamet ve ehliyet şartı yer alıyor. 

Sakarya Pamukova SYDV:

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacak. Herhengi bir lisans mezunu adaylar ilana başvuru yapabilecek. Çoğu ilanda olduğu gibi ikamet, 60 KPSS ve ehliyet şartı yer alıyor. 

BAŞVURULAR NEREYE NASIL YAPILACAK?

Öncelikle söz konusu alım ilanlarına dair ilan metinlerine ulaşmak için adaylar; ilanı yayımlayan SYDV’nin kendi sitesini, olduğu ilçenin belediye yada kaymakamlık siteleri aracılığıyla ilanlara ulaşabilirler. İnternetten ilanı bulamayan adaylar SYDV’nin telefon numasını bulup vakfı arayarak bilgi alabilirler. 

ELEKTRONİK BAŞVURU

SYDV’ler bilindiği gibi Aile, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı. Bu bağlamda bu ilanlara dair detaylar ve başvurular için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İlanlara ulaşmak için kimlik detaylarınızle üye olmanız gerekmekte.

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu