Başvurular

Sosyal Güvenlik Kurumu 3 İlde Bulunan SGK İl Müdürlüklerine Kamu Personeli Alıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu 3 İlde Bulunan SGK İl Müdürlüklerine Kamu Personeli Alıyor, iş başvuruları bölümünde Sosyal Güvenlik Kurumu 3 İlde Bulunan SGK İl Müdürlüklerine Kamu Personeli Alıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Sosyal Güvenlik Kurumu 3 İlde Bulunan SGK İl Müdürlüklerine Kamu Personeli Alıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Sosyal Güvenlik Kurumu 3 İlde Bulunan SGK İl Müdürlüklerine Kamu Personeli Alıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı İl Müdürlükleri Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında açık bulunan birimlerine personel alımı yapacaklarını açıkladılar. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında bulunan bu ilanları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 

SGK İL MÜDÜRLÜKLERİNE PERSONEL ALIMI

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlükleri için yayımlanan personel alım ilanları Gaziantep, Adana ve Diyarbakır için yayımlandı. 

Yayımlanan ilanlarda alımların engelli vatandaşlar, terörle mücadele kapsamı içinde yaralanan adaylar ile eski hükümlü adaylar için açıklamalduğu ilan edildi. Bu bağlamda bu durumda bulunan vatandaşların başvuru yapabilecekleri ilan ayrıntı kısmı ise şu biçimde,

Gaziantep SGK İl Müdürlüğü: Mutfak Görevlisi, Aşçı, Telefon Santral Operatörü

Diyarbakır SGK İl Müdürlüğü: Telefon Santral Operatörü, Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi

Adana SGK İl Müdürlüğü: Temizlik Görevlisi

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

SGK İl Müdürlükleri aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce aşağıda bulunan koşulları sağlamalılar. 

Adayların dikkat etmesi gereken en mühim koşul alımların hangi statüde olduğu. Zira haberimizin içinde de dile getirdiğimiz gibi alımlar engelli, terörle mücadele kapsamı içinde yaralananlar ile eski hükümlü adaylar için yayımlandı. Kardrolara göre değişen bu şartın dışında bulunan diğer koşullar şu biçimde,

Başvuru yapacak olanların Türk vatandaşı olması, kadrolara göre tespit edilen eğitim düzeysinden mezun olması, kamu haklarından mahrum olmaması, varsa deneyim şartını sağlaması, görevini yapmaya engel sağlık poblemleri olmaması, kurumların istediği yaş aralığında bulunlması, görevine engel sağlık sorunu olmaması, deneyim sertifika gibi özel şartların yerine getirilmesi ve güvenlik soruşturması sonucunun olumlu olması gerekiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu ilanlar için başvurular İŞKUR Müdürlükleri aracılığıyla yapılacak. İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurlarını aşağıda bulunan bağlantılar üzerinden yapabilirler. İlanlara ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantı tıklayın, açılan sayfada İşyeri Türü yazan kısmı bulun ve Kamu işaretleyerek Ara butonuna basın.

İŞKUR İş İlanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu